Forsiden - English - Contact us

Contacts in Vejle


Ole Thomsen
Managing Director
Direct phone: +45 88 44 44 45
ole.thomsen@searunner.dk

Lise Pedersen
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 41
lise.pedersen@searunner.dk

Lea Kristensen
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 40
lea.kristensen@searunner.dk

Ulrich Kristensen
3PL & Export
Direct phone: +45 88 44 44 48
ulrich.kristensen@searunner.dk

Rikke Skovbjerg
Import operations
Direct phone: +45 88 44 44 47
rikke.skovbjerg@searunner.dk

Cherie Aroza Hansen
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 49
cherie.hansen@searunner.dk

Camilla Skovmose
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 42
camilla.skovmose@searunner.dk

Lars Cassias
Import Air
Direct phone: +45 32 46 58 53
customerservice@searunner.dk

Jannik Bak
Warehouse Operations
Direct phone: +45 88 44 44 44
customerservice@searunner.dk

Poul Nielsen
Warehouse Operations
Direct phone: +45 20 48 63 41
poul,nielsen@searunner.dk

Peter Jørgensen
Warehouse Operations
Direct phone: +45 23 43 22 12
peter.jorgensen@searunner.dk

  SKRIV UD TILFØJ FARVORITTER TIP EN VEN
Copyright 2015 - SEARUNNER A/S Udviklet af: Assist2net AS
Forsiden    Om os    Vores kontorer    Produkter    Kontakt    Værd at vide    English  
SØG SØG Mail Searunner A/S SITEMAP Log ind Log ud