Forsiden - Kontakt - Vores Medarbejdere

Medarbejdere med fokus på kvalitet, tid og pris!


Ole Thomsen
Managing Director
Direct phone: +45 88 44 44 45
ole.thomsen@searunner.dk

Lise Pedersen
Import Operations
Direct phone: +45 88 44 44 41
lise.pedersen@searunner.dk

Ulrich Kristensen
3PL & Export
Direct phone: +45 88 44 44 48
ulrich.kristensen@searunner.dk


Cherie Aroza Hansen
Import Operations
maternity leave
cherie.hansen@searunner.dk

Camilla Skovmose
Import Operations
maternity leave
camilla.skovmose@searunner.dk

Mikkel Wraa Hansen
Import/ export operations
Direct phone: +45 88 44 44 47
mikkel.wraa@searunner.dk

Daniella Labaek
Operations
Direct phone: +45 88 44 44 49
daniella.labaek@searunner.dk

Anne-Cathrine Futtrup
Import operations
Direct phone: +45 88 44 44 43
ac.futtrup@searunner.dk

Iulian Totu
Warehouse Operations
Direct phone: +45 88 44 44 44
lager@searunner.dk

Poul Nielsen
Warehouse Operations
Direct phone: +45 20 48 63 41
poul,nielsen@searunner.dk

Peter Jørgensen
Warehouse Operations
Direct phone: +45 23 43 22 12
peter.jorgensen@searunner.dk

Daniel Højlund
Warehouse Operations
Direct phone: +45 88 44 44 44
lager@searunner.dk

  SKRIV UD TILFØJ FARVORITTER TIP EN VEN
Copyright 2015 - SEARUNNER A/S Udviklet af: Assist2net AS
Forsiden    Om os    Vores kontorer    Produkter    Kontakt    Værd at vide    English  
SØG SØG Mail Searunner A/S SITEMAP Log ind Log ud